Komunikaty


 
Oszczędzajmy wodę
2019.07.12


Mając na względzie długoterminowe prognozy meteorologiczne oraz utrzymujący się deficyt opadów atmosferycznych, pamiętajmy o racjonalnym i oszczędnym korzystaniu z wody. Należy pamiętać, że woda z wodociągu służy przede wszystkim celom bytowym tj. spożywczym i sanitarnym. Prosimy o maksymalne ograniczenie zużycia wody na inne cele.

Wszystkim odbiorcom, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze dotychczasowe apele stosując się do zaleceń przedsiębiorstwa, dziękujemy za wyrozumiałość.
 
Zmiana godzin pracy w okresie świątecznym
2018.12.17


Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku w dniach 24 grudnia 2018r. (Wigilia) oraz 31 grudnia 2018r. (Sylwester) Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji czynny będzie w godzinach od 7:00 do 12:00.
 
W okresie zimowym nie zapomnij o odpowiednim zabezpieczeniu instalacji wodociągowej.
2018.11.08

Z uwagi na zbliżający się okres zimowy, przypominamy wszystkim odbiorcom o konieczności właściwego zabezpieczenia instalacji wodociągowej przed działaniem niskich temperatur. Brak właściwego zabezpieczenia może doprowadzić do zamarznięcia wody na przyłączu lub uszkodzenia wodomierza, a w efekcie spowodować niekontrolowany wyciek wody.